Nowa lekcja i wyniki pierwszego egzaminu…

Zakończył się pierwszy egzamin. Zdawało pięć osób. Zaliczyło cztery. Gratulacje! Sesja poprawkowa dla osób zainteresowanych odbędzie się w późniejszym terminie.

Przypomina, że uczeń ma możliwość 3-krotnego zdawania egzaminu w danym czasie.

Rozpoczynamy naukę drugiego rozdziału. Tytuł: Bezpieczne procedury laboratoryjne i wykorzystanie narzędzi. Uczymy się w terminie” 30.10.2013 r. (środa) do 3.11.2013 r. (niedziela). Egzamin z tego działu można zdać w następującym terminie: 4 listopad 2013 r. (poniedziałek) do 10 listopada 2013 r. (niedziela) do północy.

E-learning i pierwszy egzamin.

E-learning zaczynamy od rozdziału pierwszegoWprowadzenie do komputera osobistego. Koniecznie wykonaj quiz’y w czasie nauki.

Czas każdego egzaminu 1 godz. Ilość podejść do każdego egzaminu wynosi trzy. Egzamin zaliczysz, jeżeli zdobędziesz przynajmniej 70% możliwych do zdobycia punktów.

Każdy egzamin poprzedza nauka. Dla Rozdziału I będzie trwała 2. tygodnie. Od 7. października (poniedziałek) do niedzieli 20 października. Egzamin z tego rozdziału można zdawać w następującym terminie: 21 października (poniedziałek) do niedzieli 27 października do godz. 23.59.