Zaproszenie do Akademii…

Oto wyniki testu kwalifikacyjnego. Zgodnie z regulaminem osoby, które uzyskały 50% i więcej możliwych punktów zostają zaproszeni do Akademii (zaznaczeni na zielono). Gratuluję i dziękuję pozostałym.

cisco2013-kwalifikacje

W ciągu najbliższego tygodnia (do niedzieli 6. października 2013 r.)  w skrzynce majlowej podanej przy rejestracji (sprawdź poprawność!!!) znajdzie się zaproszenie od Cisco Networking Academy.  Tam znajdziesz instrukcje jak uzyskać konto w Cisco NetSpace. Na uzyskanie konta masz czas do 13.pażdziernika 2013 r.

Test kwalifikacyjny

Test kwalifikacyjny do Akademii odbędzie się w najbliższą niedzielę (29. września 2013 r.) w godz. 10.00-20.00. Do wykorzystania jest jedno podejście.

Aby zakwalifikować się do Akademii należy uzyskać co najmniej 50% możliwych do zdobycia punktów.

Test kwalifikacyjny oraz regulamin (rodzaj testu, czas trwania itp.) znajdują w na szkolnej platformie e-learning (e.sp1konstantynow.pl). Tytuł kursu: Akademia Cisco. Przypominam o konieczności samodzielnego zapisania się na kurs.

Życzę powodzenia!

Akademia Cisco – druga edycja

IT Essentials I PC Hardware and Software to kurs obejmujący podstawowe problemy budowy komputerów i systemów operacyjnych. Jest podstawą do uzyskania certyfikatu CompTIA A+.

Rozpoczynamy kształcenie i egzaminowanie zainteresowanych uczniów. Od 7 października 2013 r. rozpoczynamy pierwszy kurs.

Jak zacząć? Ile egzaminów należy zdać? Czy koniecznie muszę zdawać egzaminy w szkole? Czy mogę zdawać egzamin poprawkowy? Te i wiele innych pytań oraz odpowiedzi znajdziesz w naszej witrynie o nazwie FAQ.

Zapisy odbywają się droga elektroniczną. Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj

Witryna Akademii znajduje się tutaj